fbpx
Powrót do listy aktualności

Gadżety Kina Dzieci na Święta!

W sklepie www.nowehoryzonty.pl  znajdą Państwo gadżety (skarpetki, nerki, plecaczki) festiwalowe z tegorocznymi wzorami oraz płyty DVD Kina Dzieci (również najnowsze wydawnictwa: “Wielka wyprawa Molly” oraz “Kacper i Emma na safari”). Zapraszamy!

Plecaczki Kino Dzieci 2017

Plecaczek Kina Dzieci to przydatna rzecz – można nosić w nim buty na zmianę do przedszkola albo szkoły, ulubionego pluszaka, zabawki, rysunki i inne skarby (nawet te bardziej prozaiczne i „dorosłe” jak notatnik czy książka). Placako-worek 4. edycji Festiwalu Filmowego Kino Dzieci jest praktyczny i piękny – obok naszych zwierzaków oraz roślinek wymyślonych i narysowanych przez ilustratorkę Kasię Walentynowicz nie można przejść obojętnie! Plecak dostępny w dwóch wzorach.

Materiał: bawełna 100%, gramatura 220 g/m2, sitodruk
Wymiary 34×40 cm

Skarpetki Kino Dzieci 2017

Każdy dzień wygląda tak samo? Pobudka, łazienka, śniadanie, ubieranie, rodzice do pracy, dziecko do szkoły lub przedszkola? Dzień można urozmaicić od początku dodając jeden, nietuzinkowy element, np. taki jak… zupełnie niezwykłe skarpetki! W tym roku Kino Dzieci stawia na niesztampowość: jednym z naszych festiwalowych gadżetów są skarpetki przygotowane we współpracy z Many Mornings, co oznacza, że każda z nich – choć są parą – ma swój niepowtarzalny charakter. Włożysz je i nosisz uśmiech przez cały dzień! Skarpetki dostępne w czterech rozmiarach: dla dzieci w wieku 4-7 lat, 8-12 lat, 36-39 i 40-44.