fbpx
Powrót do listy aktualności

Ferie zimowe z Dzieciakami na horyzoncie

Propozycja filmowych zimowych dni od Kina Dzieci

ferie ziomowe

Produkcje dla dzieci i młodzieży z ostatnich lat, filmy z Niemiec, Holandii, Szwecji, Norwegii, Republiki Południowej Afryki, filmy aktorskie i animacje. Wszystkie te obrazy pobudzają wyobraźnię młodych widzów, dostosowane są do ich wrażliwości, bawią, wzruszają i uczą.

Podczas ferii zapraszamy na przegląd trzech części przygód przedszkolaków – Kacpra i Emmy (Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma – zimowe wakacje, Magiczne święta Kacpra i Emmy). Dla nieco starszej widowi proponujemy brawurowe detektywistyczne przygody Lassego i Mai (Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Sekret Rodziny von Broms, Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Cienie Valleby, Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra) Nie zabraknie również klasyki od Astrid Lindgren, do której zawsze dobrze wrócić (Nowe przygody Dzieci z Bullerbyn, Nils Paluszek, Jesteś szalona Madiko). Widzowie spragnieni historii o spełnianiu marzeń, dorastaniu i wyzwaniach również znajdą coś dla siebie (m.in. Felix, Wicher).

Program ferii zimowych z Dzieciakami na horyzoncie w poszczególnych miastach może się między sobą różnić. Prosimy o sprawdzanie repertuaru kin w swoich miastach.