fbpx
Powrót do listy aktualności

MAGIA ŚWIĄT. Konkurs z Kinem Dzieci!

Nim się obejrzeliśmy, a minął już prawie cały rok kalendarzowy! Za nami dużo filmowych premier, 3. edycja festiwalu Kino Dzieci i sporo wprowadzonych nowości… Dziś 6 grudnia – Mikołajki to dzień, w którym wyraźnie trzeba sobie powiedzieć: odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia czas zacząć! Z tej okazji organizujemy konkurs dla dzieci wraz z ich rodzinami.

lasica-strona

Pamiętacie jak Kacper i Emma przygotowywali się do świąt? Niedawno ukazała się płyta DVD z filmem „Magiczne święta Kacpra i Emmy”, w którym możecie obejrzeć jak przedszkolaki przeżywają nadchodzącą Gwiazdkę. Zachęcamy Was, abyście pokazali nam jak Wy przygotowujecie się do Świąt Bożego Narodzenia wraz ze swoimi bliskimi. Może już oglądacie choinki, a może już jedną kupiliście i będziecie ubierać? Sami wykonujecie ozdoby świąteczne? Upieczecie pierniczki do powieszenia na gałązkach? Pokażcie nam to! W formie zdjęcia, rysunku, wycinanki, a może nawet filmu?

Zachęcamy abyście pokazali magię przygotowań do świąt w towarzystwie bliskich osób: rodziny, przyjaciół, etc. Mile widziane będą akcenty związane z festiwalem Kino Dzieci.

Na prace czekamy do piątku 23 grudnia 2016. Wyniki ogłosimy w poświąteczny czwartek 5 stycznia. Do wygrania m.in. płyty DVD (w tym „Magiczne święta Kacpra i Emmy”!), książki i gadżety festiwalu Kino Dzieci.

Czekamy na prace dzieci w wieku 3-7 lat.

Ważne: Rodziców i opiekunów prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem konkursu!

Magia Świąt. Konkurs z Kinem Dzieci_REGULAMIN.
MAGIA ŚWIĄT_formularz_zgłoszeniowy.