fbpx
Powrót do listy aktualności

Kręcimy kulturą dla dzieci – spotkania dla wszystkich zainteresowanych kulturą dla najmłodszych

Kręcimy kulturą dla dzieci – spotkania dla wszystkich zainteresowanych kulturą dla najmłodszych Kino Dzieci to okazja do wymiany doświadczeń dla osób zajmujących się różnymi dziedzinami kultury dziecięcej – twórców, animatorów, nauczycieli. Chcemy wspólnie z Wami rozmawiać o stanie kultury dla dzieci w Polsce, debatować o najciekawszych pomysłach na filmy dla najmłodszych, przyglądać się produkcjom i sposobom promocji filmów w innych krajach oraz szukać sposobów na to, by w Polsce powstawało więcej ciekawych filmów dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy na warszawską konferencję oraz cykl paneli dyskusyjnych we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Poznaniu w dniach 29.09.-3.10.2014.

Moderatorką spotkań będzie Marta Lipczyńska-Gil – szefowa wydawnictwa Hokus-Pokus  oraz twórczyni kwartalnika o literaturze dla dzieci i młodzieży „Ryms”.

Program i rejestracja na spotkania

Po festiwalu Stowarzyszenie Nowe Horyzonty zaprasza scenarzystów i producentów do udziału w warsztatach developmentowych FILMS FOR KIDS.Pro, których celem będzie rozwój pomysłów na filmy dla dzieci od synopsisu aż do końcowej wersji scenariusza. Więcej na www.filmsforkidspro.eu