fbpx
Powrót do listy aktualności

Kino Dzieci Industry zaprasza na webinary

W najbliższy wtorek, 15 grudnia, w godzinach 12:00-13:00, Kino Dzieci Industry zaprasza na ostatni w tym roku bezpłatny webinar zatytułowany „The New Normal: Kids media behaviours that are here to stay”. Webinar prowadzony będzie w języku angielskim. Obowiązuje bezpłatna rejestracja. Zapraszamy!

„The New Normal: Kids media behaviours that are here to stay”

15 grudnia 2020, 12:00-13:00

Zaproszeni goście, Eric Huang oraz Pete Robinson, rozmawiać będą o tym, jak obecna sytuacja wpłynęła na dzieci i rodziny, na to jak spędzają czas razem i osobno oraz jak konsumują treści audiowizualne. W trakcie spotkania zastanowimy się również, jak firmy tworzące i dystrybuujące kontent dla dzieci zmieniają swoje strategie, aby dostosować je do zmieniających się wymogów rynku.

Spotkanie prowadzone będzie za pośrednictwem platformy Zoom.

Goście: Eric Huang, Children’s Media Consultant, UK, Pete Robinson, Chief Strategy Officer, KidsKnowBest, UK

Osoby, które zarejestrują się na webinar, ale nie będą mogły uczestniczyć w nim na żywo, otrzymają link do nagrania.

Więcej o webinarze i prelegentach oraz formularz rejestracji na stronie: https://www.kidskinoindustry.pl/webinar-registration/.

Webinar organizowany jest w ramach cyklu KKI Talks, prowadzonego przez Kino Dzieci Industry.

Kino Dzieci Industry to wydarzenie skierowane do polskiej i międzynarodowej branży filmowej, towarzyszące MFF Kino Dzieci. Organizatorem obu projektów jest Dział Edukacji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, który od wielu lat realizuje działania mające na celu wzrost zainteresowania twórców i publiczności kinem dla dzieci i młodzieży, które z powodzeniem może łączyć kino artystyczne z wysoką frekwencją.

Kino Dzieci Industry współfinansowany jest przez Kreatywną Europę komponent MEDIA, Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.