fbpx
Powrót do listy aktualności

Hokus-pokus, Albercie Albertsonie – już za miesiąc w kinach!

Kolejna premiera od Dzieciaków na horyzoncie dokładnie za miesiąc! 15 stycznia 2016 zaprosimy na pełnometrażową animację pełną przygód i wyzwań. Film dla dzieci w wieku 4+ w wersji z dubbingiem.

Albert-tlo-fb-nowe

Hokus-pokus, Albercie Albertsonie to filmowa wersja przygód przedszkolaka znanego dzieciom z serii książek Gunilli Bergström (Wyd. Zakamarki). Pisarka i jednocześnie autorka ilustracji otrzymała za swoją twórczość wiele nagród i wyróżnień. Przygody Alberta przetłumaczone zostały na kilkadziesiąt języków i rozeszły się w przeszło ośmiomilionowym nakładzie w Szwecji i poza jej granicami. Hokus-pokus… to opowieść o dorastaniu, o odpowiedzialności, o magii i o tym, że marzenia się spełniają w najmniej oczekiwany sposób. Chłopiec marzy o posiadaniu psa, ale jego tata uważa, że jest na to zdecydowanie za wcześnie. Albert jest przekonany, że do spełnienia marzenia można użyć magicznych sztuczek, w których świat wprowadza go zaprzyjaźniony magik. Okazuje się jednak, że to nie takie łatwe, jak by się mogło wydawać.

Premiera Hokus-pokus, Albercie Albertsonie jest częścią projektu Dzieciaki na horyzoncie – akcji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, dzięki której co miesiąc na ekranach kin pojawiają się wyjątkowe filmy dla dzieci. Od grudnia do czerwca, do kilkudziesięciu kin w całej Polsce, zawitają najciekawsze tytuły wybrane z programu drugiej edycji Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

cover_photo_4