fbpx
Powrót do listy aktualności

Dołącz do światowego projektu filmowego 🌎 #ClimateClips, nagraj filmik ze swoimi obawami dotyczącymi zmian klimatycznych i życzeniami na przyszłość

Dołącz do światowego projektu filmowego #ClimateClips, w którym dzieci z całego świata w formie filmików video dzielą się swoimi obawami i życzeniami dotyczącymi zmian klimatycznych!
Nagraj własny #ClimateClip za pomocą smartfona lub aparatu, podziel się tym jak wygląda świat wokół Ciebie i jak Ty chciałbyś go zmienić. Do wzięcia udziału w akcji zachęcamy dzieci i młodzież w wieku 9-15 lat. Gotowy materiał należy wysłać WhatsApp (numer w linku do strony) lub WeTransfer na adres info.climateclips@gmail.com! Szczegóły znajdziecie TU
Inicjatorką projektu realizowanego wraz z Tangerine Tree jest Mirjam Marks, reżyserka dokumentu 👉 „JovannaDlaPrzyszłości”, który zobaczymy podczas Siódmego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci 26.09-4.10 w nowej sekcji Europejskie kino dokumentalne.
#ClimateClip powstał by uczcić 30-lecie istnienia Konwencji Narodów Zjednoczonych o prawach dziecka. Trzy dekady temu, światowi liderzy zgodzili się, że wszystkie dzieci będą pod opieką, aby mogły rosnąć w jak największym stopniu bezpiecznie i zdrowo oraz mieć możliwość budowania swojej przyszłości.
Ostatecznym celem projektu #ClimateClip jest to, aby podczas szczytu klimatycznego w styczniu 2021 r. W Rotterdamie skonfrontować świat (przywódców) z osobistymi klipami klimatycznymi wykonanymi przez dzieci z jak największej liczby krajów!
Ty możesz być jednym z nich, reprezentując Polskę! 🇵🇱
Szczegóły projektu znajdziecie na: https://bit.ly/3hK0JBJ