fbpx
Powrót do listy aktualności

Animacja “Ella Bella Bingo” zwycięzcą plebiscytu publiczności 7. MFF Kino Dzieci!

Najlepszym filmem w plebiscycie publiczności 21 festiwalowych kin i widzów online 7. MFF Kino Dzieci okazała się animacja „Ella Bella Bingo” w reżyserii Franka Mosvolda i Atle Solberg Blakseth!

Ella i Henry to nierozłączni towarzysze zabaw. Gdy pewnego dnia w okolicy pojawia się nowy sąsiad, wszystko się zmienia… A bohaterowie przekonują się, że prawdziwa przyjaźń to niełatwa sprawa…

Ella to przebojowa 5-latka, która ma niespożytą energię, a swoimi pomysłami zaraża wszystkich wokół. Kiedy postanawia zorganizować lokalny konkurs talentów, znajduje mnóstwo chętnych, a sama chce zaprezentować magiczne sztuczki w duecie z Henrym, swoim najlepszym przyjacielem. Pech chce, że do miasteczka wprowadza się Johnny, który ma mnóstwo gadżetów, w tym fantastyczny rower, więc od razu wzbudza zainteresowanie pozostałych dzieci. Zamiast bawić się i trenować z Ellą, Henry spędza coraz więcej czasu z nowym kolegą. W końcu dochodzi do pierwszej kłótni między przyjaciółmi, którzy nigdy dotąd się nie sprzeczali… Czy przyjaźń Elli i Henry’ego przetrwa tę próbę?